İnsan Kaynakları

Bize Katılın

Ülker Çikolata ailesine katılmak için lütfen tıklayınız...


Şirketimizin başarısı ve ürünlerimizin lezzet ve kalitesi ile gurur duyuyoruz. Çünkü Dünya’da çok nadir olan bir Çikolata uzmanlığına sahibiz. Bu başarının temelinde kuşkusuz Yıldız Holding Değerlerini benimsemiş, iyi eğitimli, azim, zekâ ve Çikolata aşkı ile donatılmış çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır.

İşe alım süreçlerimizi modern ve interaktif metot ve araçlardan faydalanarak tasarlıyoruz. Eğitim ve gelişim alanlarında özellikle sektörümüzün dünyadaki yenilikleri sürekli takip edip Yıldız Holdingin yüksek standartlarına uygun bulduklarımızı hızlıca entegre ediyoruz.

Yıldız Holdingde çalışmaya başlayan yeni arkadaşlarımız için yapılan Oryantasyon Eğitimleri ve gerekli durumlarda göreve hazırlık için uygulanan Temel Eğitim Programları organizasyonumuzla bütünleşme sürecinin önemli Temeltaşları arasında yer almaktadır.


• Oryantasyonun teorik bölümü Öğrenme ve Gelişim Müdürlüğü tarafından her ay 2 kez Çamlıca Konferans salonunda yapılmaktadır. İşbaşı oryantasyonu ise, tüm grup şirketleri için yapılandırılmış olup, uygulama sorumluluğu yöneticilerimizdedir.
• Temel Eğitim Programları çalışanın yeni görevinde yapacağı işe yönelik teknik eğitim programlarıdır. (Ürün eğitimi, teknik beceri eğitimleri ve iş akışlarının aktarıldığı eğitimler)

Farkımız

Çalışanlarımıza başarılı bir kariyere sahip olmaları için, Yıldız Holding olarak fırsat ve tecrübe sağlarız. Bize göre çalışanların yetenek, başarı, performans ve potansiyelleri kariyerlerine göre değişim göstermektedir. Dolayısıyla çalışanlarımızın gösterdikleri gelişim çabaları, İnsan Kaynaklarının desteği ve yönlendirmesiyle kendileri için kariyer fırsatına dönüştürülmektedir. Bu nedenle ÜLKER için en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

İnsan Kaynağının Gelişimi

"En büyük sermayemiz, çalışanlarımızdır..."

En önemli varlığımız olan çalışanlarımızın sadece iş hedefleri ve şirketin rekabet gücü için değil, kendi mutlulukları için de; gelişimlerini sağlamak ve desteklemek önceliğimizdir.

Eğitim ve Gelişim programlarımızla, çalışanlarımızı yaptıkları işte en iyi olmaları, Ülker’i ve kendilerini geleceğe hazırlamaları için destekleriz. Ülker’deki gelişim olanakları arasında uzmanlık programları, yöneticilik eğitimleri, yurtiçi ve yurtdışı konferanslar, anlaşmalı üniversiteler ile MBA, kişisel ve mesleki gelişim programları yer almaktadır.

Performans Yönetimi

Ülker’de çalışanların başarı ve potansiyellerini ödüllendirmek ve gelişim alanlarını belirlemek için Performans Yönetim Sistemi kullanılmaktadır.
Performans Yönetim Sistemimiz, her bir çalışanın Ülker Grubu’nun vizyonuna sağladığı katkıyı ve sahip olduğu yetkinlikleri geliştirmeyi hedefler.