Ülker Çikolata'da "Endüstriyel İlişkiler Kurulu" Toplandı
Ülker Çikolata'da "Endüstriyel İlişkiler Kurulu" Toplandı

İstanbul 1 Nolu Şubemizin örgütlü olduğu Topkapı Ülker Çikolata fabrikasında, iş yerimizin geleceği ve çalışanların sorunlarının konuşulduğu "Endüstriyel İlişkiler Toplantısı" 12.06.2013 Çarşamba günü gerçekleştirildi. Toplantıya, Yıldız Holding yönetim kurulu üyesi Ahmet Özokur, Yıldız Holding Endüstriyel İlişkiler Direktörü Ahmet İnce, Ülker Çikolata Genel Müdürü Hüseyin Sevim, Genel Başkanımız Mehmet Şahin, İstanbul 1 nolu şube başkanı Sadi Yılmaz, şube yöneticileri ve temsilciler katıldılar.

Ülker Çikolata Genel Müdürü Hüseyin Sevim açılış konuşması yaptı. Sevim, yaptığı
konuşmasında Ülker Çikolata ile ilgili bir brifing verdi.


Ülker Çikolata Genel Müdürü Hüseyin Sevim’in ardından, Genel Başkanımız Mehmet Şahin, Türkiye gündemine dair konuşmasının ardından Ülker Gıda ile Öz Gıda-İş sendikası arasında sağlam temeller üzerine kurulması gereken endüstriyel ilişkilerin önemi ve sürdürülebilirliğine vurgu yapmış, Çalışanların motivasyonunun iyi tutulması, sorunların çözülmesi, çalışanların birbiri ile kaynaşmasının sağlanması ve sosyal ortamların oluşturulması gerektiğine dikkat çekmiştir.
 


Toplantı taraflara üst düzey fayda sağlamış, çalışanın refahını yükseltmek ve işletmeye katkı noktasında verimli bir toplantı olmuştur.